Bodrum'da İngilizce Kursu, Bodrum İngilizce Kursu, Bodrum'da İngilizce Konuşma Kursu, İngilizce Kursu, Bodrumda ingilizce kursu, ingilizce kursu, ingilizce konuşma kursu, ingilizce eğitimi, ingilizce egirimi, bodrum kurslar, ingilizce  konusturuyoruz, ingilizce konuşturuyoruz, bodrum ingilizce konuşturuyoruz,, İNGİLİZCE KURSLARI BODRUM, BODRUMDA İNGİLİZCE BODRUM İSPANYOLCA KURSUBODRUMDA RUSÇA KURSUBODRUMDA RUSÇA DİL KURSU RUSÇA KONUŞMA KURSUCopyright 2013. [Bodrum Prep2Go]. All rights reserved.

Prep2Go Sistemi
Temelde birçok insanın sorun yaşadığı İngilizce Konuşma probleminin çözümüne yeni bir soluk getirmiştir.
                     

"Anlıyorum ama konuşamıyorum..."

"Pratik yaparsam konuşabilirim..."

"Hiç İngilizce bilmiyorum..."

"Çat-pat konuşarak anlaşıyorum..."

"İngilizce konuşmaya ihtiyacım var

ama zamanım yok..."

"Bu yaştan sonra yabancı dil öğrenemem..."Eğitimin, kişilerin dil konusundaki ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre yapılandırılması gerekliliğinden doğan Prep2Go Sistemi, birebir ÖZEL DERS veya 3-4 kişilik KONUŞMA SINIFLARINDA, uyguladığı yeni öğretim metotlarıyla işadamları, yöneticiler, çalışanlar, ev hanımları, denizciler ve her yaş grubundan kişilerin yabancı dil eğitimi ihtiyacına yönelik çözümler sunmaktadır.


* Prep2Go klasik anlamda bir İngilizce kursu değil, İngilizce konuşma sistemidir.

Prep2Go'da:
  • Dilbilgisi (grammer) kurallarını ezberletmeden,
  • Ödev vermeden,
  • Maksimum 6 kişilik konuşma kulübü sınıflarında sadece konuşma eğitimi vererek,
  • Kelime çalışmasını eğlenceli bir şekilde kişiye özel online portalda yaparak,
  • Mp3 formatındaki ses dosyalarıyla dinleyerek tekrar olanağı sağlayarak hedef odaklı eğitim yapılmaktadır.


Prep2Go, zaman konusunda sıkıntı yaşayan fakat İngilizce Konuşmak isteyen kişilere, tamamen konuşma odaklı ve ihtiyaca yönelik eğitim programları ile hızlı ve etkili bir şekilde çözüme giderek gereksiz zaman kayıplarını önlemektedir.


Prep2Go ayrıca kişiye ve hedeflediği skora göre birebir özel ders programlarıyla TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlamaktadır.